potrzebna szybka pomoc dla Natalki!!!!!!!!

... i nie jest to pomoc dla mojej Natalki, tylko dla jej koleżanki, z którą chodziła do podstawówki. Na dole wstawiam apel jej mamy oraz skany z badań Natalki. Mam nadzieje, że znajdą się dobrzy ludzie, którzy nie zostawią jej i jej mamy samym sobie, bo niestety, ale nasze państwo nie chce pomóc.

 

 

Pomóż Natalce z Jastrzębia-Zdroju

Posted on 31 stycznia 2014 by Maria i Krzysztof na stronie: http://www.katowice.oaza.pl/rej-jastrzebie/?p=1650#more-1650

“Wszystko co uczyniliście jednemu z  tych braci moich najmniejszych mnieście uczynili” (Mt 25,40)

zdjęcia Natalki 018 Natalka  ma 14 lat mieszka w Jastrzębiu-Zdroju na Oś. Przyjaźń, wychowuje ją sama mama, dziewczynka od 5 lat choruje na raka mózgu, przeszła 4 operacje, 2 lata wykańczającej ją chemioterapii i naświetlania po których było trochę lepiej. Miesiąc temu okazało się, że guz znowu odrasta, wizyty u kolejnych specjalistów nic nie wniosły, w kraju lekarze nie widzą możliwości leczenia. W desperacji mama Natalki znalazła profesora kliniki onkologii dziecięcej w Czechach w Brnie, pojechała tam z Natalką na wizytę, profesor zwołał konsylium neurochirurgów, którzy orzekli, że mogą jeszcze raz wyciąć guza, a następnie podać chemię ale złożoną specjalnie dla Natalki na podstawie badania histopatologicznego wycinka guza. Całość można ewentualnie dokończyć naświetlaniami nożami gamma Knife. Jest szansa na życie dla Natalki tylko jest jeden problem: nasz NFZ na chwilę obecną nie zrefunduje operacji, próba załatwienia tego tkwi w martwym punkcie, są procedury,  stosy formularzy, podpisów różnych specjalistów, którzy na wszystko mają czas, którego nie ma Natalka. Operacja musi być wykonana w ciągu najbliższego tygodnia, a koszt jej to 10 000 euro, kwota jak na nasze możliwości nie do osiągnięcia, chociaż jak na wartość życia nieduża, rozpoczęliśmy zbieranie tej kwoty, jeśli możecie to prosimy o pomoc.

Wpłaty należy kierować na :

Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Górnicza 44
nr konta :  96 1560 1094 0000 9290 0001 1545
z dopiskiem  ”Na leczenie Natalii Maźnica”

Możesz też przesłać 1 % podatku na konto funcacji Nr KRS 0000051209 “Na leczenie Natalii Maźnica”

Proszę prześlij tą prośbę  do twoich  znajomych,
umieść na portalu… itp. 
mamy tylko tydzień na zebranie potrzebnych pieniędzy. !!!!

http://www.katowice.oaza.pl/rej-jastrzebie/?p=1650#more-1650

 

* * * * * * * *

do wglądu skany dokumentów medycznych Natalki

dr osierda rezonans prof  sterba 2 prof  sterba wynik natalki

kliknąć na zdjęcie aby je powiększyć

Copyright © 2014 ♥ Fotograficzne chwil łapanie ♥ , Blogger